O nas

Historia

Turxia sp. z o.o. od początku swojej działalności skupiła się na handlu przyprawami, ziołami oraz suszonymi owocami sprowadzanymi dla naszych Klientów z takich krajów jak Turcja, Egipt, czy Uzbekistan. Zapewniamy naszym Klientom najwyższej jakości produkty, które charakteryzują się najlepszym na świecie smakiem oraz aromatem. Głównym motorem napędowym naszej firmy jest nasz Prezes - Ali Cem Yuce - który zdobył w Turcji, jak również później w Polsce wieloletnie doświadczenie w handlu przyprawami oraz suszonymi owocami, co dzisiaj przekłada się na najwyższą jakość oferowanych produktów.

Misja

Firma Turxia powstała z potrzeby jeszcze lepszego poczucia smaku. Jesteśmy po to, aby dostarczyć Państwu wyselekcjonowane przyprawy i owoce od najlepszych europejskich i azjatyckich producentów – z ominięciem pośredników, co pozwala nam na zaproponowanie Państwu najatrakcyjniejszych cen. Każdy nasz produkt odbierany i sprawdzany jest pod kątem jakości bezpośrednio w dniu i na miejscu wysyłki, przez co świadczony przez nas towar – jest najwyższej jakości.

Naszymi odbiorcami są największe polskie firmy wykorzystujące nasze przyprawy do mieszanek smakowych do mięs i wędlin, warzyw i dań gotowych, sosów i panier, jak również najwięksi dystrybutorzy detaliczni z branży przypraw, którzy nasze produkty z dużych kontenerów - pakują w małe paczki, które można spotkać w każdym osiedlowym sklepie. Naszymi odbiorcami są hotele, punkty gastronomiczne, sieci restauracji. Plany na najbliższe lata? Dystrybucja naszych przypraw w ilościach hurtowych do kolejnych firm produkcyjnych, hoteli itd. , ale także stworzenie silnej marki produktów detalicznych.

Prowadzimy aktywne działania międzynarodowe, aby rozwinąć naszą bazę dostawców, jak również wciąż rozwijamy sieć naszych odbiorów. Naszą misją jest Państwa zadowolenie, które powstaje daleko poza granicami naszego kraju, skąd pochodzą przyprawy i owoce, my zaś pilnujemy tego, aby ich jakoś była najwyższa, czas dostawy – najszybszy, zaś cena – konkurencyjna.

Galeria zdjęć

Siedziba firmy

Kontrola jakości

Kontrola jakości

Załadunek produktów

Załadunek produktów

Projekt i realizacja Bweb Group